#ambassadorsofpeace_unrpp

За оцінками МОМ, Агентства ООН з питань міграції, з 1991 року від торгівлі людьми постраждали 230 тисячі українців та українок. 600-800 тисяч осіб у світі щорічно продають за кордон з метою експлуатації (за оцінками уряду США). Понад 1,2 млн дітей щороку стають жертвами торгівлі людьми (за даними ЮНІСЕФ). Наймолодшій постраждалій, яка отримала допомогу від МОМ в Україні, було 3 роки, а найстаршій — 83.

Давайте познайомимося. Назвіть своє ім’я і країну, у якій Ви хотіли б якийсь час попрацювати.
– Підніміть руки ті, хто бував у тій країні, яку Ви назвали.
– А тепер ті, хто знає мову цієї країни.
– А тепер ті, хто знає трудові законодавства цієї країни.
– А тепер ті, хто знає культурні і релігійні норми цієї країни, її закони.
Отже, більшість із нас не знають або погано знають мову, чи закони тих країн, де хотіли б попрацювати. Як ви думаєте, ті дівчата, жінки, чоловіки, що їдуть із нашої країни в пошуках кращого життя, дуже відрізняються від нас у цьому плані? Вони краще інформовані?
Так розпочинлось тренінгове заняття «Людина не для продажу» для дев’ятикласників Костянтинівського ЗЗСО №1. Завдання заходу:
– сформувати уявлення про суть торгівлі людьми;
– з’ясувати причини торгівлі людьми;
– ознайомити з різними формами торгівлі людьми;
– позбавитися небезпечних стереотипів щодо торгівлі людьми.
Захід проводиться в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.