ПІБ | Предмет | Категорія |
Гніденко І.О. | Математика Керівниця закладу з 2018р | Спеціаліст вищої категорії “старший учитель ” |
Андрієнко О.В. | Українська мова і зарубіжна література
Заступниця керівника закладу з НВР з 01.09.2016 | Спеціаліст вищої категорії “учитель-методист»
|
Бербенець Н.І. | Зарубіжна література, Етика
Заступниця керівника закладу з ВР з 01.09.2018 | Спеціаліст вищої категорії “учитель-методист» |
Задорожня Л.О. | Українська мова і література
Заступниця керівника закладу з НВР з 23.08.2016 | Спеціаліст вищої категорії “учитель-методист” |
Дворник Ю.О. | Учитель 2-го класу Заступниця керівника закладу з НВР з 01.09.2019 | Спеціаліст вищої категорії “старший учитель ” |
Дьох Я.Д. | Інформатика (початкові класи)
Педагог-організатор з 01.09.2019 | Спеціаліст другої категорії |
Бондаренко Я.М. | Історія | Спеціаліст першої категорії |
Волосунова Л.О. | Історія, правознавство, громадянська освіта | Спеціаліст вищої категорії “учитель-методист” |
Беднарська Н.О. | Біологія, курс «Захист України» | Спеціаліст |
Гецман І.В. | Учитель 3-го класу | Спеціаліст першої категорії |
Голяшкіна О.М. | Бібліотекар | Бібліотекар першої категорії |
Горлова Н.В. | Учитель 4-го класу | Спеціаліст першої категорії |
Долгіх Н.С. | Учитель фізичного виховання | Спеціаліст першої категорії |
Зубакова Є.В. | Українська мова і зарубіжна література | Спеціаліст вищої категорії «старший учитель» |
Ісаак Н.В. | Учитель 2-го класу | Спеціаліст першої категорії |
Камишна С.М. | Хімія | Спеціаліст вищої категорії «старший учитель» |
Кір’якулова О.Л. | Математика | Спеціаліст першої категорії |
Костилєва Ю.Ю. | Трудове навчання, образотвор. мистецтво | Спеціаліст вищої категорії |
Легейда О.А. | Інформатика, трудове навчання | Спеціаліст вищої категорії |
Лобода М.О. | Ассистент учителя | Спеціаліст |
Макаренко О.С. | Німецька мова | Спеціаліст другої категорії |
Манєкін В.В. | Музика, мистецтво, курс «Захист України» | Спеціаліст 11 тарифного розряду |
Мережко О.В. | Українська мова та література, основи здоров’я | Спеціаліст вищої категорії |
Михайленко В.М. | Фізична культура | Спеціаліст першої категорії |
Михайленко Н.М. | Учитель 3-го класу | Спеціаліст першої категорії |
Михайленко Ю.Є. | Учитель 4-го класу | Спеціаліст 9 розряду |
Сергєєва І.О. | Англійська мова | Спеціаліст вищої категорії “учитель-методист” |
Сніда І.П. | Українська мова та література | Спеціаліст першої категорії |
Сорокіна К.О. | Українська мова і література | Спеціаліст другої категорії |
Стальна О.Р. | Географія, природознавство | Спеціаліст вищої категорії |
Стасенко С.К. | Українська мова і література, мистецтво,
психолог | Спеціаліст вищої категорії |
Стерлядкіна В.М. | Завідуюча бібліотекою | Спеціаліст першої категорії |
Стрельцова Н.І. | Учитель 4-го класу | Спеціаліст вищої категорії |
Терехова М.Г. | Англійська мова | Спеціаліст вищої категорії |
Туник Л.О. | Математика | Спеціаліст першої категорії |
Туник С.В. | Фізика | Спеціаліст другої категорії |
Шкарупа Д.М. | Фізична культура | Спеціаліст вищої категорії “старший учитель” |
Чеботарьова Р.М. | Учитель 1-го класу | Спеціаліст вищої категорії “старший учитель” |
Скоблякова Ю.Є. | Англійська мова (сумісник) | Спеціаліст другої категорії |
Маловічко А.В. | Англійська мова (сумісник) | Спеціаліст вищої категорії |