Педагогічний колектив

ПІБ педагога

Предмет та посада педагога

Кваліфікація

Звання

Гніденко І.О.

Математика

 

Керівник закладу з 2018р

Вища категорія

Старший учитель

Андрієнко О.В.

Російська мова і зарубіжна література

 

Заступник директора з НВР з 01.09.2016

Вища категорія

Учитель-методист

Бербенець Н.І.

Російська мова і зарубіжна література

 

Заступник директора з ВР з 01.09.2018

Вища категорія

Учитель-методист

Дворник Ю.О.

Учитель 3-го класу

 

Заступник директора з НВР з 01.09.2019

Вища категорія

Старший учитель

Задорожня Л.О.

Українська мова і література

 

Заступник директора з НВР з 23.08.2016

Вища категорія

Учитель-методист

Дьох Я.Д.

Інформатика

(початкові класи)

Педагог-організатор з 01.09.2019

2 категорія

Беседовська Н.О.

Учитель початкових класів

Вища категорія

Бондаренко Я.М.

Історія

Спеціаліст

Волкова А.І.

Українська мова і література

Вища категорія

Учитель-методист

Волосунова Л.О.

Історія, правознавство, людина і світ

Вища категорія

Учитель-методист

Волощенко О.О.

Математика

1 категорія

Гапеєнко Г.С.

Біологія, курс «Захист Вітчизни»

1 категорія

Гецман І.В.

Учитель 4 класу, інформатика 2, 3, 4 кл

1 категорія

Голяшкіна О.М.

Завідуюча бібліотекою

Вища категорія

 

Горлова Н.В.

Учитель 2-го класу

1 категорія

Гутченко З.В.

Учитель 4-го класу

Вища категорія

Старший викладач

Долгіх Н.С.

Учитель фізичного виховання

2 категорія

Доценко О.А.

Учитель 1-го класу

1 категорія

Ерміталі А.І.

Учитель англійської мови

Спеціаліст

Зубакова Є.В.

Російська мова і зарубіжна література

Вища категорія

Старший викладач

Ісаак Н.В.

Учитель 3-го класу

1 категорія

Кабатова К.В.

Асистент учителя в інклюзивному класі, вихователь ГПД

Спеціаліст

Камишна С.М.

Хімія, природознавство, біологія

Вища категорія

Старший учитель

Кір’якулова О.Л.

Математика

1 категорія

Костилєва Ю.Ю.

Трудове навчання, креслення, образотвор. мистецтво,

основи здоров’я

1 категорія

Котова Т.О.

Учитель 2-го класу

Вища категорія

Учитель-методист

Ламанова Л.Е.

Учитель 3-го класу

Вища категорія

Учитель-методист

Легейда О.А.

Інформатика, трудове навчання

1 категорія

Лобода М.О.

ДЕКРЕТНА ВІДПУСТКА

Спеціаліст

Макаренко О.С.

Німецька мова

Спеціаліст

Манєкін В.В.

Музика, мистецтво, захист Вітчизни

Спеціаліст

Масіна Н.М.

Фізика, астрономія

Вища категорія

Старший учитель

Маслюк Т.О.

Українська мова і література

1 категорія

Мережко О.В.

Українська мова та література,  зарубіжна література, основи здоров’я

Вища категорія

Михайленко В.М.

Учитель фізичного виховання

Вища категорія

Михайленко Н.М.

Учитель 1-го класу

1 категорія

Михайленко Ю.Є.

Учитель 1-го класу

Спеціаліст

Отнякіна С.В.

Учитель 1-го класу

1 категорія

Петерс О.В.

Англійська мова

Вища категорія

Старший учитель

Прокопова І.Г.

Біологія, екологія

Вища категорія

Старший учитель

Роман І.І.

Вихователь ГПД

Вища категорія

Сергєєва І.О.

Англійська мова

Вища категорія

Старший учитель

Сніда І.П.

Зарубіжна література, українська мова та літ

2 категорія

Сорокіна К.О.

Українська мова та література

Спеціаліст

Стальна О.Р.

Географія

Вища категорія

Стасенко С.К.

Українська мова і література, мистецтво,

психолог

1 категорія

Стерлядкіна В.М.

Бібліотекар

1 категорія

 

Стрельцова Н.І.

Учитель 1-го класу

1 категорія

Суботько О.Г.

ДЕКРЕТНА ВІДПУСТКА

2 категорія

Терехова М.Г.

Англійська мова

Вища категорія

Туник Л.О.

Математика інформатика

2 категорія

Туник С.В.

Інформатика

Спеціаліст

Філіппова Т.В.

Учитель 1-го класу

Вища категорія

Старший учитель

Шистко Л.В.

Українська мова і література

Вища категорія

Шкарупа Д.М.

Фізична культура

Вища категорія

Старший учитель