Педагогічний колектив

ПІБ

Предмет

Категорія

Гніденко І.О.

Математика

Керівниця закладу з 2018р  

Спеціаліст вищої категорії “старший учитель ”

Андрієнко О.В.

Російська мова і зарубіжна література

 

Заступниця керівника закладу з НВР з 01.09.2016

Спеціаліст вищої категорії “учитель-методист»

 

Бербенець Н.І.

Російська мова і зарубіжна література

 

Заступниця керівника закладу з ВР з 01.09.2018

Спеціаліст вищої категорії

“учитель-методист»

Задорожня Л.О.

Українська мова і література

 

Заступниця керівника закладу з НВР з 23.08.2016

Спеціаліст вищої категорії

“учитель-методист”

Дворник Ю.О.

Учитель 1-го класу

Заступниця керівника закладу з НВР з 01.09.2019

Спеціаліст вищої категорії

“старший учитель ”

Дьох Я.Д.

Інформатика

(початкові класи)

 

Педагог-організатор з 01.09.2019

Спеціаліст другої

категорії

Бондаренко Я.М.

Історія

Спеціаліст другої категорії

Волосунова Л.О.

Історія, правознавство, громадянська освіта

Спеціаліст вищої категорії “учитель-методист”

Гапеєнко Г.С.

Біологія, курс «Захист України»

Спеціаліст першої

категорії

Гецман І.В.

Учитель 2-го класу

Спеціаліст першої

категорії

Голяшкіна О.М.

Бібліотекар

Бібліотекар першої

категорії

Горлова Н.В.

Учитель 4-го класу

Спеціаліст першої

категорії

Гутченко З.В.

Вихователь ГПД

“Спеціаліст 11тариф.розр “старший учитель”

Долгіх Н.С.

Учитель фізичного виховання

Спеціаліст другої

категорії

Доценко О.А.

Учитель 3-го класу

Спеціаліст першої

категорії

Ерміталі А.І.

Учитель англійської мови в початкових класах

Спеціаліст

Зубакова Є.В.

Російська мова і зарубіжна література

Спеціаліст вищої категорії

 «старший учитель»

Ісаак Н.В.

Учитель 1-го класу

Спеціаліст першої

категорії

Кабатова К.В.

Вихователь ГПД

Спеціаліст

Камишна С.М.

Хімія

Спеціаліст вищої категорії

 «старший учитель»

Кір’якулова О.Л.

Математика

Спеціаліст першої

категорії

Костилєва Ю.Ю.

Трудове навчання, образотвор. мистецтво

Спеціаліст вищої

категорії

Котова Т.О.

Учитель 4-го класу

 Спеціаліст вищої категорії

“учитель-методист”

Ламанова Л.Е.

Учитель початкових класів, вихователь ГПД

 Спеціаліст вищої категорії

“учитель-методист”

Легейда О.А.

Інформатика, трудове навчання

Спеціаліст першої

категорії

Леонова К.Д.

 Математика

Спеціаліст

Лобода  М.О.

Російська мова, ассистент учителя

Спеціаліст

Макаренко О.С.

Німецька мова

Спеціаліст

Манєкін В.В.

Музика,  мистецтво, курс «Захист України»

Спеціаліст     11 тарифного розряду

Масіна Н.М.

Фізика, астрономія

Спеціаліст вищої категорії

“старший учитель”

Мережко О.В.

Українська мова та література,  основи здоров’я

Спеціаліст вищої категорії

Михайленко В.М.

Фізична культура

Спеціаліст першої категорії

Михайленко Н.М.

Учитель 2-го класу

Спеціаліст першої категорії

Михайленко Ю.Є.

Учитель 2-го класу

ГПД

Спеціаліст 9 розряду

Отнякіна С.В.

Учитель 3-го класу

Спеціаліст першої категорії

Петерс О.В.

Англійська мова

Спеціаліст вищої категорії

“старший учитель”

Прокопова І.Г.

Біологія, екологія

Спеціаліст вищої категорії

“старший учитель”

Роман І.І.

Вихователь ГПД

Спеціаліст

Сергєєва І.О.

Англійська мова

Спеціаліст вищої категорії

“учитель-методист”

Сніда І.П.

Зарубіжна література, українська мова та літ

Спеціаліст першої категорії

Сорокіна К.О.

Українська мова і література

Спеціаліст

Стальна О.Р.

Географія, природознавство

Спеціаліст вищої

категорії

Стасенко С.К.

Українська мова і література, мистецтво,

 

психолог

Спеціаліст вищої категорії

Стерлядкіна В.М.

Завідуюча бібліотекою

Спеціаліст

першої категорії

Стрельцова Н.І.

Учитель 3-го класу

Спеціаліст вищої категорії

Суботько О.Г.

Англійська мова

Спеціаліст другої категорії

Терехова М.Г.

Англійська мова

Спеціаліст вищої

категорії

Туник Л.О.

Математика, інформатика

Спеціаліст другої категорії

Туник С.В.

Інформатика, фізика

Спеціаліст першої категорії

Філіппова Т.В.

Учитель 4-го класу

 Спеціаліст вищої категорії

“старший учитель”

Шистко Л.В.

Українська мова і література

 Спеціаліст вищої категорії

 

Шкарупа Д.М.

Фізична культура

 Спеціаліст вищої категорії

“старший учитель”

Ярошенко А.І.

Українська мова і література (сумісник)

Спеціаліст другої категорії