Педагогічний колектив

№ п/п

ПІБ педагога

Предмет та посада педагога

1.        

Гніденко Інна Олександрівна

Математика

 

Директор з 2018р

2.        

Задорожня Людмила Олександрівна

Українська мова і література

 

Заступник директора з НВР з 23.08.2016

3.        

Андрієнко Олена Володимирівна

Російська мова і зарубіжна література

 

Заступник директора з НВР з 01.09.2016

4.        

Бербенець Наталія Іванівна 

Російська мова і зарубіжна література

 

Заступник директора з ВР з 01.09.2018

5.        

Дьох Яна Дмитрівна

 

Інформатика

(початкові класи)

Педагог-організатор з 01.09.2019

6.        

Бондаренко Яна Миколаївна

Історія

7.        

Волкова Алла Іванівна

Українська мова і література

8.        

Волосунова Лариса Олександрівна

Історія, правознавство, людина і світ

9.        

Волощенко Олена Олександрівна

Математика

10.     

Гапеєнко Галина Сергіївна

Біологія, курс «Захист Вітчизни»

11.     

Гецман Ірина Володимирівна

Учитель 4 класу, інформатика 2, 3, 4 кл

12.     

Голяшкіна Олена Миколаївна

Завідуюча бібліотекою

13.     

Горлова Наталія Вікторівна

Учитель 2-го класу

14.     

Гутченко Зоя Василівна

Учитель 4-го класу

15.     

Дворник Юлія Олегівна

Учитель 3-го класу

16.     

Долгіх Наталя Сергіївна

Учитель фізичного виховання

17.     

Доценко Олена Анатоліївна

Учитель 1-го класу

18.     

Заплатіна Наталія Валеріївна

Фізична культура

19.     

Захарова Вікторія Володимирівна

Географія (за сумісництвом)

20.     

Зубакова Євгенія Вадимівна

Російська мова і зарубіжна література

21.     

Ісаак Ніна Вікторівна

Учитель 3-го класу

22.     

Кабатова Катерина Василівна

Асистент учителя в інклюзивному класі, вихователь ГПД

23.     

Камишна Світлана Миколаївна

Природознавство, біологія, хімія

24.     

Кір’якулова Оксана Леонідівна

Математика

25.     

Костилєва Юлія Юріївна

Трудове навчання, креслення, образотвор. мистецтво,

основи здоров’я

26.     

Котова Таїса Олександрівна

Учитель 2-го класу

27.     

Ламанова Людмила Едуардівна

Учитель 3-го класу

28.     

Легейда Олександр Анатолійович

Інформатика, трудове навчання

29.     

Лобода Марія Олександрівна

ДЕКРЕТНА ВІДПУСТКА

30.     

Манєкін В’ячеслав Валентинович

Музика, , мистецтво, захист Вітчизни

31.     

Масіна Надія Миколаївна

Фізика, астрономія

32.     

Маслюк Тетяна Олександрівна

Українська мова і література

33.     

Моісеєва Ірина Вікторівна

Географія

34.     

Мережко Олександр Вікторович

Українська мова та література,  зарубіжна література, основи здоров’я

35.     

Отнякіна Світлана Валентинівна

Учитель 1-го класу

36.     

Петерс Ольга Вікторівна

Англійська мова

37.     

Прокопова Інесса Георгіївна

Біологія, екологія

38.     

Роман Ірина Іванівна  

Вихователь ГПД

39.     

Сергєєва Ірина Олександрівна

Англійська мова

40.     

Сніда Ірина Павлівна

Зарубіжна література, українська мова та літ

41.     

Сорокіна Крістина Олегівна

ДЕКРЕТНА ВІДПУСТКА

42.     

Стасенко Станіслава Костянтинівна

Українська мова і література, мистецтво,

психолог

43.     

Стерлядкіна Валентина Миколаївна

Бібліотекар

44.     

Стрельцова Наталія Іванівна

Учитель 1-го класу

45.     

Суботько Ольга Геннадіївна

ДЕКРЕТНА ВІДПУСТКА

46.     

Терехова Марина Геннадіївна

Англійська мова

47.     

Туник Лілія Олексіївна

Математика інформатика

48.     

Туник Станіслав Віталійович

Інформатика

49.     

Фесенко Ганна Сергіївна

Німецька мова

50.     

Філіппова Тетяна Володимирівна

Учитель 1-го класу

51.     

Шистко Лариса Володимирівна

Українська мова і література

52.

Шкарупа Дмитро Миколайович

Фізична культура

53.

Беседовська Неля Олександрівна

Учитель початкових класів

54.

Гудіменко Олена Вікторівна

Учитель історії

55.

Ерміталі Анастасія Ігорівна

Учитель англійської мови