28 жовтня – День вигнання нацистських окупантів з України

Пам’ятаємо! Пишаємося! Перемагаємо!

“Дорогами мужності і слави!”

Команда “Ратиборець” національно-патріотичної гри”Сокіл” (Джура) вшанувала пам’ять загиблих воїнів, які захищали територію нашої держави. Молоде покоління може впевнено стверджувати, що вони пам’ятатимуть усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів у Другій світовій війні. У серці кожного жива пам’ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в Другій світовій війні.

“Рокам ніколи пам’яті не стерти!”
Сьогодні в Україні День вшанування пам’яті загиблих з нагоди 76-річниці вигнання нацистських окупантів з України. Зранку здобувачі освіти 3-А класу на чолі з керівником Філіповою Т.В. хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам’ять усіх, хто віддав життя, звільняючи територію нашої країни від нацистських окупантів.
“Шляхами подвигу і слави наших дідів і прадідів»
28 жовтня українці відзначають одну з найбільш значущих дат в історії своєї держави — День звільнення від нацистських загарбників. Здобувачі освіти 10-Б класу з керівником Тереховою М.Г. покладанням квітів вшанували відвагу і жертовність тих, хто відстояв нашу землю в роки Другої світової війни.