ХІІІ Олексині читання

З метою виховання в учнів почуття патріотизму, любові до рідного краю, уміння мати й відстоювати свою життєву позицію, у місті вже традиційно щорічно проводяться Олексині читання на честь нашого видатного земляка Тихого Олексія Івановича, як його називають – Олекси Тихого.

Учителі Шистко Л.В. та Сніда І.П. на високому методичному рівні підготували привітання для учасників та гостей конкурсу. Головними учасниками були учні закладів освіти зі своїми наставниками. Усі представлені роботи виявилися актуальними й відрізнялися глибиною сюжету, несли смислове навантаження. Учні детально розкривали моральні принципи свого земляка, говорили про те, що він був великим сином свого народу, боровся за справедливість і права людини.

Нашу школу разом з учителем історії Волосуновою Л.О. представляла учениця 11 класу Караулова Ольга, яка посіла ІІ місце. Вона довела, що спадщина Олекси Тихого має стати здобутком нашої молоді та втілюватися в життя. Для захисту Оля застосувала інтерактивний прийом, що викликало захоплення членів журі. Дівчинка отримала запрошення на обласні читання від голови Донецького обласного товариства імені О.Тихого Шаповалова Є.О.