Тиждень інформатики

   Традицією є щорічне проведення предметних тижнів, зокрема тижня інформатики.  Це дійсно корисно, вносить різноманітність у шкільне життя. Підвищує рівень знань учнів з інформатики. Розвиває творчі й інтелектуальні здібності дітей, інтерес до вивчення інформатики, самостійність та наполегливість. Виховує вміння працювати в групах, почуття відповідальності.

   Позакласна робота з інформатики є невід’ємною частиною всієї навчально-виховної роботи в школі. Вона поглиблює знання, залучає до вивчення предмета учнів початкової і середньої школи, сприяє розвитку їх інтелекту, розширює світогляд.

   Актуальність проведення «Тижня інформатики» полягає в тому, що даний захід вдало поєднує ігрові і навчальні моменти, показує значущість і роль інформатики в сучасному динамічному суспільстві, сприяє розвитку пізнавальної активності, творчих здібностей, кмітливості, винахідливості.

    Розпочався тиждень (8-11 квітня 2019р) з виставки плакатів та малюнків.

У програмі тижня були заплановані проведені наступні заходи:

  1. Випуск газет.
  2. Конкурс комп’ютерних малюнків «Весела перерва»
  3. Розробка буклетів «Безпечний Інтернет»
  4. Створення інтерактивних вправ Створення інтерактивних вправ з інформатики в онлайн-середовищі LearningApps.
  5. Вікторина «Найрозумніший»
  6. Вікторина «Золотий диск»
  7. Гра «Інформаційний бум»
  8. Гра «Подорож країною інформатики»

   Загалом, варто відмітити те, що проведені заходи та уроки були цікавими для учнів, спонукали їх до пошуку нових ідей та до створення цікавих непересічних малюнків, поробок з інформатики, розвивали логічне та абстрактне мислення у дітей, підвищували їх зацікавленість у вивченні інформатики,  розвивали основні предметні компетенції.

Керівник кафедри вчителів

фізико-математичного циклу  Туник Л.О.