Тиждень протидії торгівлі людьми

Тиждень протидії торгівлі людьмиЩоб привернути увагу, розповісти про ризики, на які наражаються українці, в школі пройшов Тиждень протидії торгівлі людьми. Мета всіх заходів Тижня – підвищити рівень поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища.

Протягом тижня учні провели  анкетування щодо проблеми торгівлі людьми в Україні, переглянули відеофільми «Запобігання торгівлі людьми та експлуатація дітей».

Психолог Стасенко С.К. ознайомила старшокласників з проблемою торгівлі людьми, основними способами втягнення дітей в торгівлю людьми, як уникнути цієї проблеми. Для учнів 1-11 класів відбулися виховні години «Не стань жертвою торгівлі людьми», «Незнайомі люди. Правила поведінки» «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

Учні 10-х класів взяли участь у проведення круглого столу «Попередження торгівлі людьми». Під час круглого столу старшокласники звернули увагу на питання: актуальні дані по торгівлі українцями, поточні загрози, пов’язані з торгівлею людьми, що робити, якщо потрапив у біду, профілактика торгівлі людьми в Україні, виклики сьогодення.