ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

    З 21 по 25 січня 2019 року у  Костянтинівському ЗЗСО І-ІІІ №1 згідно з затвердженим планом проходив Тиждень початкової школи «КОЖНА ДИТИНА ТАЛАНОВИТА». Всі вчителі творчо і відповідально підійшли до підготовки і проведення Тижня. Робота  була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сторони діяльності вчителів, учнів та батьків, були цікавими, корисними і сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини.

   Його головна мета: створити атмосферу радості, насолоди від творчості; розвивати спостережливість, допитливість, здатність естетичного сприйняття, образного бачення, уміння створювати загальну картину; стимулювати дитячу фантазію, уяву; виховувати дружні, доброзичливі стосунки між дітьми, любов до прекрасного, бажання творчо працювати.

    Розпочався Тиждень Днем здоров’я.  Адже, доки здоров’я служить, людина не тужить. Учнів 3-іх класів розучили  народні ігри на свіжому повітрі та провели конкурс малюнків на снігу.

    Вівторок – День моєї України був відзначений виставкою дитячих малюнків «Я малюю Україну», флешмобом  «Одягни вишиванку», конкурсом читців «Про Україну з любов’ю» та чудовим виховним заходом «Нехай нерозмежована залишиться навіки», який підготували і провели зі своїми 4-ми класами вчителі Дьох Я.Д., Стрельцова Н.І., Доценко О.А..

    В середу, в День дружби та творчості, учителі 1 класів провели ранкові зустрічі «Тільки разом ми все здолаєм», вчителі 3-4 класів організували виставку зошитів «Кращий писар», в кожному класі пройшов конкурс з читання «Майстер з навички читання», в холі на 2 поверсі була організована виставка дитячих робіт «Світ моїх захоплень». Впродовж всього дня на перервах школярі не відходили від експонатів виставок: показували свої роботи, розглядали роботи своїх ровесників.

    Під девізом  «ДЕНЬ УМІЛИХ РУЧОК» пройшов  четвер. Виготовлення композицій «Творимо дива своїми руками», виставка аплікацій «Мій улюблений казковий герой»         – цим був насичений цей день, 1-4 класи взяли активну участь.

     У п’ятницю, по класах відбулися інтелектуальні змагання «Ерудит», «Найрозумніший», «Розумники і розумниці», так в 3-А пройшла математична вікторина, де змагалися команда дівчат і команда хлопців, дівчата одержали перемогу над хлопцями. Були підведені підсумки Тижня, учні висловили свої враження та побажання на майбутнє, переможці конкурсів,  активні учасники виставки малюнків  отримали грамоти.

Керівник предметної кафедри вчителів початкових класів,

Дворник Ю.О.