ТИЖДЕНЬ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

    Відповідно до річного плану роботи навчального закладу, з підвищення інтересу школярів до вивчення дисциплін художньо-естетичного циклу, виявлення талановитих дітей і сприяння розвитку творчих здібностей учнів, підвищення інтересу до вивчення предмету, учителями образотворчого мистецтва, музичного мистецтва, курсу «Мистецтво», трудового навчання Манєкіним В.В., Костилєвою Ю.Ю., Стасенко С.К. та Легейдою О.А. з 10 по 14 грудня 2018 року проведено тиждень мистецтва.

      В понеділок 10 грудня  відбулося відкриття тижня. Було відкрито роботу виставки «Мистецтво здатне на чудо». Учні 5-10 класів презентували свої малюнки і роботи. Активними учасниками  виставки були Коцаренко Марія 5-А кл, Гудзь Єлизавета 5-А кл., Буша Ксенія 9-А клас, Зуділова Орина 7 клас, Кожевник Юлія 10-Б  клас. В цей день з ученицями  10 класів було проведено «Майстер – клас для ельфів Санта – Клауса», на якому дівчата навчились виготовляти новорічні витинанки. Також для учнів школи було підготовлено інформаційний вісник «Крилаті вислови відомих людей про мистецтво».                        

     У вівторок 11 грудня відбувся гумористичний калейдоскоп «Анекдоти про художників». А в шкільних коридорах лунала музика та співи «Вуличних музикантів». Грали на музичних інструментах учні: Резнік Д. 10-А кл. (гітара), Ярославська А. 6-А кл. (фортепіано), Ходеев А. 7-А (фортепіано), Мірошніченко Н. 7-Б (фортепіано), Мехралієва С. 7-Б (фортепіано). Співали пісні учні: Манькова О. 6-А («Це моя Україна», «Одна калина»), Ламанова Е. 7-А («Україна-це ти», «Червона калина»), дует Манькова, Ламанова («Святвечір», «Нам потрібне мирне небо»), Чередніченко Л. 9-А («Човен»), ансамбль 7-А: Галкіна А., Свірідов М., Нікулічева Д., Кузьмін В., Комардіна Д., Ходєєв А. сл. А.Олєйнікова, муз. Є. Левченко «Музика слова».

          День музики 12 грудня  почався з перегляду музичної казки С. Прокоф’єва «Петрик і Вовк» та  «Казок старого піаніно» для учнів початкової школи. Учні 9 класів дізнались багато нового про музикантів – геніїв В.А. Моцарта  та Л.Бетховена з перегляду відео матерів.

      Четвертий день предметного тижня розпочався з  майстер – класів новорічних ельфів, які вони підготували для учнів початкової школи.    Учениці 10 – Б клас (Кожевник Ю., Караулова О., Жильцова В., Оберемко С., Чорноморець А., Бистрова О., Бондарева В., Хромова К.) вітали дітей з прийдешніми зимовими святами і вчили їх робити новорічні витинанки, щоб прикрасити оселю. Також протягом дня працювала Майстерня Санта – Клауса. З учнями 5,6,7 класів було проведено майстер – класи «Я чекаю на свято», на яких дівчата вчилися виготовляти новорічні ялинкові прикраси з фетру, святкові маски  та подарунки.                                  

       У п’ятницю 14 грудня проходили конкурси загадок «Діалог музики та живопису». Діти 1-4 х класів охоче розгадували  ребуси та кросворди, шукали відповіді на загадки про музичні інструменти. В шкільних коридорах на перервах лунала музика і співи, було багато охочих заспівати караоке. Взяли участь учні 7-10-х класів.

           Своєчасно були підведені підсумки, визначені переможці, яких було відзначено грамотами.