Профорієнтація – зроби свідомий вибір

11 лютого профорієнтаційний урок для учнівської молоді Костянтинівського ЗЗСО № 1 І-ІІІ ст. провела фахівчиня Костянтинтинівського МЦЗ Ольга Хворостян.
✅Метою заходу було надання допомоги у професійному самовизначенні молоді, ✅формування усвідомленого підходу до вибору професії і ✅відповідальності за власне майбутнє, а також ✅популяризація робочих професій.

 
Старшокласники не лише дізнались про те, як правильно обирати майбутній фах, а й вели бесіду про ☝️ основні світові тенденції, що змінюють ринок праці та формують вимоги до професійних знань, умінь і навичок працівників.
Фахівчиня провела зі старшокласниками інтерактивну гру «Візьмемо на роботу купідона», яка допомогла учням краще усвідомити важливість правильного вибору майбутньої професії та ознайомитись із різноманітними професійними навичками кращих співробітників.
У ході інтерактивних вправ 📌«Мотузок можливостей», 📌«Впливовий вибір» та 📌«Співбесіда з роботодавцем» учні співставили власні вподобання та здібності з навичками обраних сфер діяльності. 🗣️Наприкінці заходу учасники отримала відповіді на цікавлячі запитання стосовно успішного професійного майбутнього, актуальних професій на ринку праці та можливості реалізації себе у робочих професіях затребуваних на ринку праці України.
Також фахівчиня ознайомила присутніх з роботою освітнього порталу ДСЗ та онлайн сервісами на системі ANDROID, й надала поради, щодо побудови професійного шляху.