Предметний тиждень математики, фізики та астрономії

   З 4 по 8 лютого 2019 року у  школі проводився Тиждень математики, фізики та астрономії, під час якого були пройшли різноманітні ігри, конкурси та інтелектуальні змагання, в яких були задіяні усі учні середньої та старшої школи.

    Під час планування Тижня вчителі намагалися врахувати різну підготовку учнів, так як основне завдання предметного тижня – залучити і зацікавити предметом кожного школяра. Програма проведення предметного тижня передбачала різні форми і методи роботи. Вдало поєднувалися як колективні, так і індивідуальні види робіт.

  Розпочався тиждень з виставки, яка включала:

 – газети:

1) «Цікаві факти про математику»;

2) «Фізика навколо нас»;

3) «Цікаві факти про фізику»;

– ребуси, головоломки.

    Вчителями математики Гніденко І.О., Волощенко О.О., Туник Л.О. було підготовлено та проведено квест «Цікава математика»» (5-6 кл). Мета цього заходу: розвиток математичних здібностей, кмітливості, допитливості, логічного мислення, зміцнення пам’яті учнів, формування інтересу до математики, розвиток комунікативних можливостей в учнів в процесі підготовки до позакласних заходів з предметів і під час участі в команді.

    Вчителем математики Кір’якуловою О.Л. була проведена гра «Математичний бій» у 7 класі.

   У 9-х класах пройшла інтелектуальна гра з фізичним змістом «Щасливий випадок». Діти були задоволені, бо протягом гри змогли не тільки відповісти на цікаві завдання, але й подивитися дивовижні досліди.

   У четвер десятикласники взяли участь у «математичному лото», яке дало змогу долучити більшість учнів школи та отримати солодкі подарунки.

    Слід зауважити, що проведення предметного тижня сприяє не лише поглибленому вивченню математики та фізики у межах шкільного курсу, але й розвитку особистісних якостей учнів, активізує їх розумову діяльність, сприяє появі в учнів внутрішніх мотивів до навчання, до подальшої самоосвіти, саморозвитку, самовдосконалення, сприяє зближенню вчителя і учня.

Керівник предметної кафедри вчителів
фізико-математичного циклу, Туник Л.О.