Олімпіади, конкурси

УЧНІ КОСТЯНТИНІВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №1, ЯКІ ОТРИМАЛИ ЗАПРОШЕННЯ НА ІІІ (ОБЛАСНИЙ) ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД          2019-2020 навчальний рік

Предмет

Прізвище, ім’я учня

Клас

Учитель

Результат

Українська мова та література

Буримченко Анастасія

10

Шистко Л.В.

ІІІ місце

Власенко Марія

11

Волкова А.І.

ІІІ місце

Математика

 

Ламанова Евеліна

7

Волощенко О.О.

Участь

Російська мова та література

Резнік Діана

11

Зубакова Є.В.

Участь

Власенко Марія

11

Зубакова Є.В.

І місце

Трудове навчання (д)

Караулова Ольга

11

Костилєва Ю.Ю.

 ІІІ місце

Трудове навчання (х)

Бойчук Данило

9

Легейда О.А.

 ІІІ місце

Щепін Данило

11

 Участь

Екологія

 

Жуков Дмитро

11

Прокопова І.Г.

Участь

Інформаційні технології

Щепін Данило

10

Легейда О.А.

 І місце

РЕЙТИНГ УЧНІВ

за підсумками участі у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін у

2019-2020 навчальному році

Предмет

І

ІІ

ІІІ

Учитель

Українська мова


 

 

Буримченко А. (10)

 

Шистко Л.В.

Власенко М. (11)

  

Волкова А.І.

Мережко О.В.

Хімія

Камишна С.М.

Математика


 

 

 

Ламанова Е. (7)

 

Волощенко О.О.

Кір’якулова О.Л

Туник Л.О.

Історія

Волосунова Л.О

Бондаренко Я.М

Правознавство

 

 

Резнік Д. (11)

Волосунова Л.О

Астрономія

 

Ситнік І. (11)

 

Масіна Н.М.

Інформаційні технології

Барлет М. (9)

Щепін Д. (9)

Барилов О. (8)

Легейда О.А.

Інформатика

 

Акопян М. (10)

 

Легейда О.А.

Географія

Торгін І. (7)

 

  

Захарова В.В.

Російська мова

 

Рожкова А. (8)

Буримченко А. (10)

Резнік Д. (11)

 

Зубакова Є.В.

 

 Багдасарян К. (9)

Андрієнко О.В.

Біологія

 

Жуков Д. (10)

Резнік Д. (11)

Шаповалов М. (8)

Зеленіна Я. (9)

Прокопова І.Г.

 

Трудове навчання (д)

Караулова О. (11)

 

 

Костилєва Ю.Ю.

Трудове навчання (х)

Щепін Д. (11)

Бойчук Д. (9)

Болібрух Д. (11)

Легейда О.А.

Англійська мова

Сергеєва І.О.

 

 

Власенко М. (11)

Терехова М. Г.

 

 Нікулічева Д. (8)

Петерс О.В.

Фізика

 

Зуділова О. (8)

Козлова С. (9)

Ситнік І. (11)

Прокопов Д. (10)

Масіна Н.М.

Екологія

Жуков Д. (10)

 

 

Прокопова І.Г

КОНКУРСИ 2019

Конкурс проводиться у два етапи:

І (міський) — з 10 лютого по 05 березня 2020 р.

ІІ (обласний) —  з 06 березня по 05 квітня 2020 р.

НАКАЗ

ПОЛОЖЕННЯ

Конкурс проводиться у три етапи:

– І (шкільний): до 15 вересня 2020 року:

– ІІ (районний/міський): з 15 вересня 2020 року;

– ІІІ (обласний): 24 вересня 2020 року.

ЛИСТ