Обласна педагогічна майстерня «Організація роботи з обдарованими учнями в контексті НУШ»

   26 листопада 2019 року з метою підвищення якості роботи з обдарованими дітьми та молоддю через організацію роботи з ними на засадах Нової української школи на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відділом організаційно-методичного супроводу розвитку обдарованості ОБЛІППО за участі відділу соціально-психологічного супроводу розвитку особистості проведено педагогічну майстерню «Організація роботи з обдарованими учнями в контексті НУШ».

   Актуальними напрацюваннями в межах теми педагогічної майстерні поділилася в ІІ блоці «Практичні аспекти організації роботи з обдарованими учнями» Євгенія Зубакова, учитель Костянтинівського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів № 1 Костянтинівської міської ради.

   За підсумками роботи педагогічної майстерні були напрацьовані рекомендації для керівників закладів освіти та педагогів. Спікери отримали сертифікати учасників заходу.

    Матеріали педагогічної майстерні можна переглянути за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1t9wKspM_TglFT-iicfPmJySRQaaKAbZ-?usp=sharing