НАША ШКОЛА – ТЕРИТОРІЯ ЩАСТЯ, КОМФОРТУ І ДОБРА ДЛЯ НАШИХ ДІТЕЙ

     Костянтинівський заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів № 1 створений 28 серпня 2018 року реорганізацією шляхом злиття загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 та Навчально-виховного комплексу «Гімназія із загальноосвітньою школою І ступеня».

     Наші можливості – творчий колектив однодумців, професіоналів (50 працівників, із них 10 в 2016 році підвищували кваліфікацію за денною формою навчання  для категорії педагогічних працівників опорних шкіл з теми “Hub-School – школа з європейським рівнем якості освіти”), 4 вчителів вивчали досвід роботи колег у Литві та Польщі в рамках міжнародних проектів.  У школі є доступ до мережі Інтернет, обладнано нові класи фізики, математики, хімії, біології, інформатики, лінгафонні кабінети, наявні мультимедійні комплекси; відремонтовані 2 спортивні зали, побудовані спортивні майданчики та басейн, проведені заходи з енергоефективності – пластикові вікна, утеплення приміщень.

    Сьогодні освітній процес проходить лише українською мовою, у пріоритеті – оволодіння іноземними мовами, тому наші діти з 1-го класу вивчають англійську, а з 5-го – другу іноземну мову – німецьку.. У старшій школі впроваджується профільне навчання: українська філологія  та історія України.

   З 2017 року з метою забезпечення навчання, виховання та розвитку академічно здібних учнів долучилися до науково-педагогічного проекту «Інтелект України».  Ми єдиний заклад освіти у місті, який впроваджує проект, сутність якого полягає не в насиченні дитини поглибленими знаннями. 

  Найвагоміші досягнення наших педагогів – це вихід до фінальних етапів конкурсів всеукраїнського рівня. Так   в нашому колективі працює лауреат  ІІІ (завершального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016» у номінації «Англійська мова», учитель фізичної культури, яка за рішенням журі увійшла до п’ятірки фіналістів  ІІІ (фінального) туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».

 А ще, наш рій «Ратиборець» дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – найкращій рій у місті. Двічі виборював перемогу на міському та обласному рівнях, у 2016 та 2019 роках представляв Донеччину на всеукраїнському етапі.

   У закладі проводиться експериментальна робота. Вже другий рік педагогічний колектив впроваджує та використовує елементи STEM–освіти. Досвід з цього напрямку представляли під час серпневого конгресу освітян «Освіта Донеччини: національний та європейський вектори розвитку».

 Наш заклад визначено базовим всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп», який об’єднує вчителів зарубіжної літератури з різних регіонів України. 

   Учні та вчителі закладу – активні учасники Міжнародних та Всеукраїнських проектів: українсько-польського “Активна громада”, литовсько-українського “На шляху до змін”, Всеукраїнського “Соціальна інтеграція через розвиток емоційного інтелекту та набуття навичок миротворення у школах на Сході України”, Всеукраїнської програми для шкіл “SPAR ENERGU  HUB” та проекту “Міністерство кліматичної магії”, Всеукраїнського “Зміцнення регіональної комунікації та співпраці”, Всеукраїнського соціокультурного проекту “Вся Україна читає дітям”, проекту “Психологічна підтримка населення” у рамках роботи Чеської гуманітарної організації “Людина в біді”, українсько-німецького проекту “Молодь дебатує”.