Лабораторія толерантності

Що таке толерантність? Чому сьогодні толерантність – показник ступеню демократичності держави й одна з умов її розвитку? Відповіді на ці питання шукали учні та учениці Костянтинівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 під час онлайн Лабораторії толерантності.
 

Волонтерство, гендерні, релігійні та міжкультурні стереотипи побудова інклюзивного суспільства – теми для розмови обрані серйозні і складні. Тренерки Майя Берідзе та Yana Lytovka впорались на відмінно! Інтерактивні вправи, розмови в чаті, перегляд відео, олайн опитування та ігри – спілкування, незважаючи на складний технічний формат зустрічі, було активним і продуктивним.
Віртуальне знайомство з діалоговою платформою-мультихабом «Green Lab» надихнуло учнів на створення подібного простору в нашій школі.
Захід «Лабораторія толерантності» організований в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за організаційної підтримки діалогової платформи GrennLab, ГС «Луганська обласна Асоціація організацій людей з інвалідністю», Консультативної ради з питань примирення та соціальної єдності UN RPP та фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.