ІІ місце в конкурсі на «Кращу безпечну школу майбутнього»

Вітаємо команду нашого закладу, яка посіла ІІ місце в конкурсі на «Кращу безпечну школу майбутнього» під керівництвом Легейди Олександра Анатолійовича.

Нагадуємо, ЮНІСЕФ Україна разом із Microsoft Україна та освітнім партнером “Інноваційні освітні рішення” провели конкурс “Створи найбезпечнішу школу мрії у Minecraft!” для українських школярів. Цей конкурс став першим досвідом ЮНІСЕФ у використанні платформи Minecraft: EE у своїх проєктах.

Участь у конкурсі взяли діти віком від 8-13 років. Головним завданням було переосмислити реалії навчального процесу і створити школу мрії, яка буде максимально безпечною в умовах пандемії.

У період з грудня 2020 року по лютий 2021-го ЮНІСЕФ Україна спільно з Microsoft Україна та освітнім партнером “Інноваційні освітні рішення” запустили конкурс “Створи найбезпечнішу школу мрії у Minecraft!” як одну з форм донесення норм превенції COVID-19 до школярів на сході України.

Для проведення конкурсу було створено спеціальний світ Minecraft: Education Edition, де персонажі мають змогу одягнути маску, помити руки з милом та продезінфікувати їх за допомогою антисептика.  На початку створеного світу розташовані квест-кімнати, які перевіряють знання школярів щодо норм превенції COVID-19. Відповівши правильно на всі запитання, учасники можуть відкрити двері до наступних етапів конкурсу. Далі учасники потрапляють у місто із будівельним майданчиком, у якому вони можуть розпочати створення свого варіанту школи мрії. Школа має бути максимально безпечною в умовах пандемії COVID-19.

На чолі з учителями школярі зі шкіл Донецької та Луганської областей презентували власні варіанти безпечної школи. Кожна команда відобразила свої знання норм превенції COVID-19 під час «побудови» безпечної школи, створивши її унікальною та реалістичною.

ЮНІСЕФ вирішив нагородити команду, відшкодувавши витрати на участь у конкурсі програми з робототехніки та проєктної діяльності — FIRST LEGO League Challenge, а саме в онлайн-турнірі в м. Маріуполь 20 березня 2021 року. Тож усі школи отримають набори з робототехніки LEGO Education SPIKE Prime та комплекти завдань до них, де є все необхідне для створення та програмування власного робота. Також усіх буде нагороджено онлайн-подякою.