Квест «Я+Ти=Ми. Разом заради Миру”

Учасники та учасниці Євроклубу «Зірки Європи» сьогодні провели квест «Я+Ти=Ми. Разом заради Миру», приурочений до святкування Міжнародного дня миру. Євроклубівці розповіли своїм молодшим друзям про походження цього свята, про те, як був , відлитий з монет, які пожертвували діти всіх континентів, 60 країн світу, Дзвін миру.
 

На годину внутрішній двір ЗЗСО №1 перетворився на «Маршрут Толерантності», який мали пройти п’ять команд семикласників.
Під час квесту учасники та учасниці вчились бачити у будь-якій події, що трапилась або може трапитись, пози¬тивні сторони, продемонстрували акторські здібності навич¬ки інтерв’ювання під, виростили „Живе дерево толерантності”, власноруч створили «Зоряну карту», на яку кожен прикріпив свою унікальну зірку. На міні майстер-класі семикласники зробили символів Миру – голубів.
Під час підбиття підсумків легко визначили переможців. Перемогли Дружба та Мир! Задоволені учасники та організатори квесту долучились до руху Амбасадорів миру, символічно залишивши різнокольорові відбитки долоньок на імпровізованому полотні Миру й Толерантності.
Захід проведено за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
Програма ООН із відновлення та розбудови миру працює у Донецькій, Луганській та Запорізькій областях України, а також у Житомирській та Дніпропетровській областях, де працює Програма з верховенства права.
Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.