Звіт про проведення тижня іноземних мов

У понеділок, 15 лютого, у Костянтинівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 розпочався Тиждень іноземних мов. В цей день у вестибюлі першого поверху розпочали роботу одразу дві виставки: «Німеччина багатогранна» та «Велика Британія очима дітей».

 

В цей день для учнів 2 класу було проведено захід “Animals”.

Учні 3х класів у цей день займались виготовленням Валентинок, які згодом теж прикрасили виставку на 1 поверсі.

У вівторок, 16 лютого, учні 8х класів виступали з повідомленнями з теми «Німеччина багатогранна» та грали у вікторину “Kahoot”   з  теми “Music styles”. Виставка на першому поверсі збагатилась проєктними роботами учнів 4 та 5 класів з тем «Одяг» та «Погода». Учні перших класів взяли участь у вікторині  “Who’s the cleverest?”

У середу, 17 лютого, здобувачі освіти 2х класів взяли участь у вікторині “English is interesting and fun”, учні  5-7 класів розповідали про себе німецькою учням 4 класів з метою підвищити  їх інтерес до вивчення німецької наступного року.

Здобувачі освіти 7 класів працювали над створенням коміксів.

Учні 11 класу здійснили відео мандрівку до Лондону, під час якої вони пройшлися місцями, пов’язаними із життям знаменитого, хоча й вигаданого детектива Шерлока Холмса.

У четвер, 18 лютого, відео мандрівку Великою Британією здійснили учні 9 класів. Учні 5х класів взяли участь у конкурсі знавців англійської мови «Цікава англійська».

У п’ятницю, 19 лютого, учні 6-7 класів здійснювали віртуальні подорожі країнами виучуваної мови, в 6х класах також було проведено конкурс з німецької мови з теми «Зовнішність». Учні 6 класів також взяли участь в  «Англійському марафоні».

А учні 10 класів провели квест з теми «Знаменитості Великої Британії».

Так швидко й насичено проминув тиждень іноземних мов у Костянтинівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, залишивши по собі яскраві враження, та, сподіваємось, бажання і надалі старанно вивчати іноземні мови.