«Живи, прекрасна наша мово»!

Сьогодні, 21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, ми є свідками відродження української мови. Вона заграла всіма барвами мелодійного слова. Люблячи та вивчаючи рідну мову, учні виявляють свідоме бажання бути гідними громадянами своєї держави.

У цей день у нашій школі пройшли заходи під гаслом «Відчуй смак української мови!..» Свято почалося з тематичної лінійки «Мова єднає всіх!», яку підготували учні 9-11 класів з учителем Волковою А.І. Пролунало декілька відомих пісень, гарні вірші, у яких оспівувалася краса та милозвучність української мови. Учні початкової школи підготували виставку книжок-саморобок, де казкарі-початківці рідною мовою мали змогу виразити свої думки. Творчо й оригінально провели захід «Чарівні звуки, рідне слово – моя сердечна українська мова» учні 4-Б класу з Снідою І.П. та Гецман І.В.

Учні поринули в багатий світ краси рідної української мови, донесли красу й силу художнього слова, представивши її як коштовний скарб, який є нашою гордістю, гідністю, совістю, у якому наша пісня, слава, наша душа. Флешмоб читців початкової школи «Наша мова солов’їна» засвідчив, що учні глибоко шанують мову та прагнуть удосконалювати свої знання з різних розділів мовознавства.

Мова – запорука існування народу, нації. Нашому поколінню випало складне й відповідальне завдання – відродити українську мову, українську державність, націю. І ми повинні твердо усвідомити, що це – наш святий обов’язок, і за нас цього ніхто не зробить.