День цивільного захисту

   Відповідно до плану основних заходів цивільного захисту, з метою практичного відпрацювання учнями згідно з їхніми віковими категоріями теоретичних знань і практичних навичок із питань цивільного захисту 12 квітня 2019 року в Костянтинівському ЗЗСО І – ІІІ ступенів № 1 проведений День цивільного захисту. Основними цілями та завданнями проведення Дня цивільного захисту були:

  • практична перевірка здатності учнів грамотно й чітко діяти з метою захисту свого здоров’я та життя в надзвичайних ситуаціях;
  • виховання в дітей та підлітків громадянської відповідальності, гуманістичних якостей, впевненості в ефективності заходів, що проводяться Цивільним захистом;
  • формування та розвиток в учнів високих морально – психологічних якостей;
  • виховання витримки, ініціативи, спритності, здатності самовіддано виконувати завдання цивільного захисту.

    До участі в Дні цивільного захисту залучено керівний та командно – начальницький склад цивільного захисту школи; особовий склад  невоєнізованих формувань цивільного захисту; весь постійний склад 1 – 11 класів.

  Заняття та тренування були проведені зі збереженням розкладу уроків за рахунок перерв та після уроків, за винятком уроків, на яких проводилися заходи з ЦЗ.

   Учні, постійний склад, невоєнізовані формування за сигналом ЦЗ діяли грамотно й чітко, виявили високу свідомість та організованість. Евакуація на шкільне подвір’я відбулася  за      03    хвилини    11  секунд.

   Усі проведені уроки та позакласні заходи з цивільного захисту були спрямовані на засвоєння знань, формування вмінь і навичок, необхідних для збереження життя й здоров’яв надзвичайних ситуаціях, креативного мислення, виховання почуття відповідальності за власне життя та здоров’я, а також за  здоров’я оточуючих, екологічної культури, високих моральних якостей.

     Під час проведення уроків і заходів учителі широко використовували ІКТ (презентації, відеоролики), застосовували інтерактивні форми й методи роботи.  Цікаво, із застосуванням інноваційних методів пройшли класні години в усіх класах. Інформацію про це можна буде знайти на сайті навчального закладу та на сторінці у «Фейсбуці».    Під час  класних годин у всіх класах проведені  бесіди з мінної безпеки.

   Зразково організовано й захоплююче проведено спортивні змагання.

  МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ