ДЕНЬ ВІДКРИТОГО СПІЛКУВАННЯ З БАТЬКАМИ

В рамках підготовки до нового 2019- 2020 навчального року 18 травня 2019 року в школі пройшов День відкритого спілкування з батьками майбутніх першокласників. Школа гостинно відчинила двері для всіх бажаючих завітати до нашої шкільної родини, ознайомитись із життям школи та досягненнями педагогічного та учнівського колективів. 

Метою заходу було ознайомити гостей школи, батьків та майбутніх першокласників із шкільним життям, показати наші досягнення, поділитись надбаннями та успіхами. Для гостей свята було підготовлено надзвичайно цікаву та насичену програму. Це були виставки, міні-екскурсії школою, відкриті уроки, фізкультурно-спортивні заходи.
Майбутні першокласники та їх батьки отримали інформацію, як підготовитися до вступу до школи, про умови та особливості навчання та дозвілля учнів, про інноваційні проекти, про освітні можливості й додаткові переваги навчання саме в нашій школі, на власні очі побачити, як і чим живе школа із середини. Гості школи отримали багато інформації в процесі безпосереднього спілкування із адміністрацією школи, учнями та педагогами, відвідали навчальні кабінети, спортивний зал, бібліотеку, переглянули інформаційні матеріали, отримали відповіді на всі запитання. 
Усі гості нашої школи – батьки, колеги, дошкільнята, які відвідали наше свято – День відкритого спілкування з батьками, отримали неабияке задоволення та величезний заряд позитиву. А закінчилася зустріч щирим музичним подарунком. 
Фото на Facebook