Безпечна школа мрії…

Саме таку створювали учні нашого закладу за умовами конкурсу «Створи найбезпечнішу школу мрії в Minecraft!», який проводив ЮНІСЕФ Україна спільно з Microsoft Україна та освітнім партнером “Інноваційні освітні рішення”. Цей конкурс став першим досвідом у використанні платформи Minecraft. Головне завдання, з яким зіткнулася команда учнів, — це переосмислення реалій освітнього процесу і створення школи мрії, яка буде максимально безпечною в умовах пандемії.

Майже протягом двох місяців шестикласники «будували» у віртуальному світі безпечну школу, у квестових кімнатах перевіряли свої знання щодо норм превенції COVID-19. Потім, на чолі з учителем інформатики Легейдою О.А., команда презентувала власний унікальний та реалістичний варіант безпечного закладу. 22 лютого 2021 року були підведені підсумки конкурсу, й стало відомо, що Костянтинівський ЗЗСО №1 з невеликим відривом від переможця потрапив до першої п’ятірці.
В результаті плідної та злагодженої командної роботи учні отримали реальну 3D модель створеної ними школи мрії, подяку від організаторів конкурсу. Окрім цього, у дітей з’явилася можливість взяти участь у програмі з робототехніки та проєктної діяльності – FIRST LEGO League Challenge, оскільки заклад отримав набір з робототехніки LEGO Education SPIKE Prime, де є все необхідне для створення та програмування власного робота, та комплект завдань до нього. Попереду багато цікавої та захоплюючої роботи. Ми віримо в наших креативних та талановитих учнів.