«Добро починається з тебе»

«Добро починається з тебе»День Доброти розпочався з акції «Візьми з собою частинку гарного настрою», мета якої подарувати гарний настрій та посіяти добро у душах людей, які завітали в цей день до нашої школи. Активну участь у проведенні Дня Доброти взяли учні 8-А класу з класним керівником Петерс О.В.

В рамках свого проекту «Золоті правила моралі» провели інформаційні хвилинки, щоб ознайомити учнів школи з історією виникнення Всесвітнього Дня Доброти та заохотити їх до участі у флеш-мобі «Будемо вдячними!», який проводився на другій перерві. Також протягом дня в школі працювала Пошта Доброти, за допомогою якої учні школи могли висловити подяку своїм однокласникам та вчителям за їхні добрі вчинки. Пошта мала шалений успіх, було відправлено більш як 100 листів.
На перервах учні початкових класів із задоволенням переглядали мультфільм «Ласкаво просимо», ділилися враженнями від побаченого. Під гаслом «Раз добром нагріте серце, вік не прохолоне!» у 2-В класі пройшов виховний захід «Доброта ‒ це тепло, що від серця іде», де Котова Т.О. донесла дітям, що доброта – це те, без чого ми не можемо існувати.
Тож, давайте робити добро і словом, і ділом постійно. Цим ми зігріємо людські душі, серця, і вони від цього стануть щасливішими.