Атестація та підвищення кваліфікації

 

ГРАФІК

проведення відкритих уроків та позакласних заходів учителями

Костянтинівського ЗЗСО І- ІІІ ступенів №1, які атестуються у 2018- 2019 навчальному році

 

 

Прізвище, ім’я,
по батькові

 

Предмет, який

викладає

 

Категорія

 

На що претендує

 

Дата

 

Тема уроку, позакласного заходу, клас

1

Філіппова Тетяна Володимирівна

Початкові класи

«Спеціаліст вищої категорії», пед. звання «старший учитель»

Претендує на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель»

10.12.2018

«Я досліджую світ» (Навчання грамоти)

11.12.2018

«Святий Миколаю, у гості до нас завітай»

2.

Шкарупа Дмитро Миколайович

Фізична культура

«Спеціаліст вищої категорії», пед. звання «старший учитель»

Претендує на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель»

18.12.2018

«Волейбол», 7-В клас

06.12.2018

Спортивне свято, присвячене Дню захисника України «З Україною в серці»

 

Терехова Марина Геннадіївна

Англійська мова

«Спеціаліст І категорії»

Претендує на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»

29.11.2018

«Твори відомих митців»

21.02.2018

«Music is a universal language»

 

Кірякулова Оксана Леонідівна

Математика

 

«Спеціаліст І категорії»

 

Претендує на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст І категорії»

  26   .02.2019

«Сума кутів трикутника»

31.01.2018

Математичний квест «У пошуках скарбів»

 

Легейда Олександр Анатолійович

Інформатика, трудове навчання

«Спеціаліст ІІ категорії»

Претендує на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії»

12.12.2018

«Призначення й використання основних математичних, статистичних, логічних функцій табличного процесора»

15.03.2018

Турнір знавців інформатики

 

Сніда Ірина Павлівна

Педагог-організатор, українська  мова та літ.

«Спеціаліст ІІ категорії»

Претендує на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії»

21.01.2019

Григір Тютюнник. «Климко». Характеристика образу Климка. Морально-етичні уроки доброти, чуйності, турботи про рідних. Робота з текстом

09.11.2018

День української писемності.

 

Гапеєнко Галина Сергіївна

Біологія

«Спеціаліст І категорії»

 

Претендує на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст І категорії»

07.12.2018

«Різноманітність птахів»

15.03.2018

Вікторина «У світі птахів»

Перспективний план підвищення кваліфікації педагогічних працівників Костянтинівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1

ПІБ

Посада, предмет

Атестація

Останні курси

2019

2020

2021

2022

2023

2024

2025

 

Гніденко І.О.

Директор, математика

07.04.2016р

14.01.- 17.08.2013

+

      
 

Андрієнко О.В.

Заст.дир., рос.мова, заруб.літ

03.04.2018

(ЗДНВР)

04.042017

2017(ЗДНВР)

2015 (рос.)

 

+

 

+

   
 

Бербенець Н.І. 

Заст.дир., рос.мова, заруб.літ

03.04.2015 р.

2015 (ЗДНВР)

2014р

+

      
 

Задорожня Л.О.

Заст.дир., укр.мова,.літ

03.04.2018

(ЗДНВР)

04.04. 2017

2016 (ЗДНВР)

2015 (укр.)

 

+

+

    
 

Шистко Л.В.

Заст.дир., укр.мова,.літ

04.04.2017

2014

 

+

     
 

Сніда І.П.

Пед.-орг., укр. мова, літ.,рос.мова, заруб.

28.03.2013

2018р.

+

  

+

   
 

Стасенко С.К.

Психолог, укр. мова,літ

28.03.2016

2018р(псих)

2015 (укр.)

2016  (худ)

 

+

+

 

+

  
 

Волкова А.І.

Укр..мова

04.042017

2016

інкл

 

+

    
 

Маслюк Т.В.

Укр..мова

23.03. 2017р.

2017

  

+

    
 

Мережко О.В.

Укр..мова, зарубіжна

03.04.2018р.

2014

+

      
 

Сорокіна К.О.

Укр..мова

Д/В

 

Д/В

      
 

Зубакова Є.В.

Рос.мова, зарубіжна

07.04.2016

2015

 

+

     
 

Лобода М.О.

Рос.мова, зарубіжна

Д/В

 

Д/В

      
 

Петерс О.В.

Англ. мова

07.04. 2016

2016

 

+

     
 

Сергєєва І.О.

Англ. мова

07.04.2016 р.

2011 р

 

+

     
 

Суботько О.Г.

Англ. мова

27.03.2013р.

2017р.

   

+

   
 

Терехова М.Г.

Англ. мова

27.03. 2014

2018 р.

    

+

  
 

Фесенко Г.С.

Нім.  мова

     

+

   
 

Бондаренко Я.М.

Історія

   

+

     
 

Волосунова Л.О.

Історія, правозн,

03.04. 2018

2016

  

+

    
 

Волощенко О.О.

Математика

24.03.2017

2015

 

+

     
 

Кір’якулова О.Л.

Математика

27.03.2014

2016

  

+

    
 

Туник Л.О.

Математика, інформатика

2016 р.

2015р

 

+

     
 

Масіна Н.М.

Фізика

03.04. 2018

2016

  

+

    
 

Легейда О.А.

Інформатика, труд.н.

27.03.2014

2018(інф)

2016 (тр.н.)

  

+

 

+

  
 

Гапеєнко Г.С.

Біологія

28.032012р

2018

   

+

   
 

Прокопова І.Г.

Біологія

03.04. 2018

2016

  

+

    
 

Камишна С.М.

Хімія

04.04.2017

2016

  

+

    
 

Моісеєва І.В.

Географія

04.042017

2016

  

+

    
 

Костилєва Ю.Ю.

Труд.н., обр.мист

23.03.2017р.

2016р (труд.н., осн. зд)

2018р.(мист)

  

+

 

+

  
 

Манєкін В.В.

Музика , х.культ.

28.03.2016

2018р (мист)

    

+

  
 

Долгіх Н.С.

Фізична к.

23.03.2018

2017

   

+

   
 

Заплатіна Н.В.

Фізична к.

24.03.2017

2016

  

+

    
 

Шкарупа Д.М.

Фізична к.

08.04.2014

2018

   

+

   
 

Гецман І.В.

Поч.. кл.

23.03 2018

2017  (поч кл. та інф)

   

+

   
 

Горлова Н.В.

Поч.. кл

24.03.2017

2016, 2018р 

  

+

    
 

Гукова О.В.

Поч.. кл

03.04.2018

2015

 

+

     
 

Гутченко З.В.

Поч.. кл

07.04.2016

2013р.

+

      
 

Дворник Ю.О.

Поч.. кл

03.04.2018

2016

  

+

    
 

Доценко О.А.

Поч.. кл

23.03.2018

2014

+3.6.2

      
 

Дьох Я.Д.

Поч.. кл

23.03.2017 р.

2016 р.

  

+

    
 

Ісаак Н.В.

Поч.. кл

31.03.2015

2018

    

+

  
 

Котова Т.О.

Поч.. кл

07.04.2016

2013р

+

      
 

Ламанова Л.Е.

Поч.. кл

03.04.2018р.

2016 р.

  

+

    
 

Стрельцова Н.І.

Поч.. кл

28.032016

2015

 

+

     
 

Філіппова Т.В.

Поч.. кл

08.04.2014

2018

    

+

  
 

Беседовська Н.О.

Поч.. кл

08.04.2014

2013

+

      
 

Кабатова К. В.

ГПД

  

інкл

+

     
 

Роман І.І.  

ГПД

  

+

      
 

Голяшкіна О.М.

Бібліотекар

27.03.2016 р

2014  

 

+

     
 

Стерлядкіна В. М.

Бібліотекар

03.2016 р

2016

 

+